Побудовано на платформі

Привітання міського голови із Всесвітнім днем донорів крові

Привітання
14.06.2023

Шановні донори!

Тяжко навіть уявити скільки життів ви врятували своєю небайдужістю.

Донор – це покликання, яке ви несете з гідністю і чистим серцем.

Велике спасибі всім, хто безоплатно здає кров, рятуючи життя незнайомих людей. Це героїзм.

Дякую за ваше добро і свідомість, за те, що ви допомагаєте людям, які опинились у важкій ситуації.

Нехай ваше власне здоров’я буде відмінним, живіть довго та щасливо.

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі