План заходів до Дня Незалежності України та Дня Прапора

20.08.2019

План заходів

до Дня Незалежності України та Дня Прапора 2019 рік

Шановна громадо, запрошуємо долучитися до урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

З 22 по 27 серпня

‒ виставка творчих робіт «Барвиста Україна» митців Баштанщини та народної дитячої студії «Кольори веселки», присвячені Дню Прапора та 28-й річниці незалежності України (фойє МБК).

‒ книжкові виставки присвячені Дню Прапора, 28-й річниці незалежності України, бібліотеки ОТГ.

22 серпня

10.00 ‒ традиційні змагання на байдарках та каное, присвячені Дню Незалежності України (Елінг)

10.00 змагання з дитячого футболу (МКЦ)

Плющівський СБК

22.00 вечір відпочинку, присвячений Дню Незалежності України.

23 серпня

Баштанка

9.00 мітинг, присвячений Дню Прапора України (плюща Єдності).

14.00 – урочисто-святкове дійство «Молюсь до тебе піснею», присвячене Дню Державного Прапора та 28-й річниці незалежності України (МБК).

– виставка-продаж творчих робіт майстрів творчого об’єднання «Джерело» МБК до Дня незалежності України (фойє МБК).

Новоєгорівський СБК

10.00 ‒ авто-мото-велопробіг, присвячений до Дня прапора України.

Шевченківський СК

11.00 – тематичний захід до Дня Прапора  України.

Новоіванівський СБК

20.00 ‒ святкове дійство «Моя Україна – єдина та вільна», присвячене до Дня Прапора України.

Новосергіївський СБК

20.00 ‒ святково-тематична програма «Україна ‒ свята і єдина»

Новопавлівський СБК

21.00 ‒ святкове дійство до Дня Незалежності  України. Народні гуляння.

Явкинський КЦ

19.00 ‒ святкове дійство до Дня Незалежності України.

24 серпня

Новогеоргіївський СК

9.00- святковий концерт до Дня Незалежності.

Добренський СБК

10.00 ‒ концертно-розважальна програма до Дня Прапора та Дня Незалежності України.

Христофорівський СБК

10.00 ‒ святкове дійство до Дня Незалежності України.

20.00 ‒ святкова дискотека

Зеленоярський СБК

11.00 ‒ святковий концерт до Дня Незалежності України.

20.00 ‒ святкова дискотека до Дня Незалежності.

Шевченківський СК

14.00 ‒ виставка дитячих робіт та святкове дійство, присвячені до Дня Незалежності України.

Баштанський МБК

19.00 – святкова програма «Вечірня зірка» та народні гуляння, присвячені Дню Незалежності України (площа МБК).

– виставка-продаж творчих робіт майстрів творчого об’єднання «Джерело» МБК до Дня незалежності України (площа МБК).

Пісківський СБК

19.00 ‒ урочистий мітинг до Дня Прапора України та святковий концерт до Дня Незалежності України  (Центр села).

Новоєгорівський СБК

19.00 концертно-розважальна програма «Ми – Українці», присвячена Дню Незалежності України.

Явкинський КЦ

20.00 ‒ кінотеатр під відкритим небом.

25 серпня

Баштанка

11.00 ‒ змагання з тенісу (МКЦ)

14.00 ‒ засідання клубу «Молоді душею»