Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оголошується конкурс на посаду директора

Вакансія
24.06.2024

Оголошується конкурс на посаду директора

Баштанського  ліцею  «ТЕМП» Баштанської міської ради Миколаївської області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Баштанський ліцей «ТЕМП» Баштанської міської ради» Миколаївської області (скорочене найменування : Баштанський ліцей «ТЕМП»), що знаходиться за адресою: 56101, Миколаївська область, Баштанський район, місто Баштанка, вулиця Семена Бойченка,53.

2. Найменування посади та умови оплати праці

Директор Баштанського  ліцею  «ТЕМП» Баштанської міської ради Миколаївської області.

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів в коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організації окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

3. Кваліфікаційнівимоги до директора ліцею відповідно до Закону

України «Про повну загальну середню освіту»

Директор ліцею  призначається на посаду відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіти»,  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Баштанської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30 липня 2020 року №13.

Призначення на посаду  відбувається на конкурсних засадах строком на шість років (на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).

  Керівником ліцею може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

4. Подання документів

 Прийом заяв та документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу за адресою: м. Баштанка,  вул. Героїв Небесної Сотні,43, тел. 2-70-47.

Кандидати на вакантну посаду подають на ім'я начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради заяву про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.

    До заяви кандидат додає такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2) автобіографію та /або резюме ( за вибором учасника конкурсу);

3) копію  документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід'ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5) документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6) копію трудової книжки чи інших    документів,  що підтверджують  стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

7) довідку про відсутність судимості;

8) довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9) мотиваційний лист, складений у  довільній форми.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Приймання документів та надання інформації про конкурс здійснюється секретарем конкурсної комісії Альоною ГЕТМАНЧУК, bashtanka.osvita.otg@gmail.com або gospodarcha@gmail.com .

Відділ освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Баштанської міської ради  

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше