Обговорили шляхи співпраці
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/3b9edb8603823c2acbe236bef8ea26ea.jpg)
25 березня 2021 року на прохання старост територіальної громади відбулася зустріч з керівниками КП «Міськводоканал», відділу культури та Баштанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області.
У ході зустрічі, що проходила у формі «запитання-відповіді», старости мали можливість поставити питання до керівників вищеназваних установ щодо подальшої співпраці та вирішення нагальних питань. Зокрема, щодо водопостачання в селах старостинських округів, ремонту приміщень культури та роботи дільничних інспекторів.
![](/storage/news/galleries/9c21c43fb8df08e88bce89a4356636a1.jpg)
![](/storage/news/galleries/293941b3c2648bbd56c3de935cb1d5cd.jpg)
![](/storage/news/galleries/c01f43321a6e5710a461120d1756c429.jpg)
![](/storage/news/galleries/268678b64d05129812047e6e352bd5cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/3599b04d363d76503d7fc511ed989cf2.jpg)