Моніторингове дослідження громадської думки мешканців Баштанської ОТГ 3 хвиля

14.01.2021

Моніторингове дослідження громадської думки мешканців Баштанської ОТГ 2 хвиля

Звіт опитування за результатами другої хвилі моніторингового дослідження в рамках соціального проєкту "Громада спільних дій" від MLS group
29.09.2020

Програма «U-LEAD з Європою» регулярно підтримує місцеве самоврядування

Баштанська громада отримала другу «CКРИНЬКУ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ», що містить медичні маски та нітрилові рукавички.
02.07.2020

Баштанська громада отримала «CКРИНЬКУ ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ»

За підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Caritas Ukraine розпочався новий Проєкт "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19".
12.06.2020

Моніторингове дослідження громадської думки мешканців Баштанської ОТГ 1 хвиля

Звіт опитування за результатами першої хвилі моніторингового дослідження в рамках соціального проекту «Громада спільних дій» від MLS group!
02.04.2020

Співпраця Баштанської ОТГ з Програмою «U-LEAD з Європою»

У 2018 році Баштанська ОТГ стала учасником проєкту «Енергоефективність в громадах ІІ», що впроваджується компанією GIZ та Програмою «U-LEAD з Європою». Мета проєкту – надання технічної та організаційної підтримки для створення та вдосконалення власної системи муніципального енергоменеджменту.
20.02.2020