Із Днем Української Державності

28.07.2022

Шановна громадо!

28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності.

Свято, покликане нагадати світу, що українська державність насправді має тисячолітню історію та традиції, коріння яких сягає часів існування Київської Русі.

Це свято утверджує нерозривний зв’язок усіх поколінь українців, традиції та прагнення жити у мирній європейській країні. Жити й розвивати її, рухатися вперед і будувати щасливе майбутнє.

Будь-які намагання ворога зламати нас – марні. Ми єдині як ніколи. Ми об’єднані заради захисту рідної землі і своєї державності. Наші воїни мужньо боронять країну від російських окупантів. Ними пишаємося всі ми, ними пишається вся країна та весь цивілізований світ.

Бажаю вам мирного неба, добробуту й злагоди.
Ми переможемо, ми – на своїй землі!
Все буде Україна!

З повагою – міський голова Олександр БЕРЕГОВИЙ