Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Фонд "Партнерство за сильну Україну" підтримує розвиток громад, які постраждали від війни

Новини
11.09.2023

Днями, за співпраці з🤝 Фондом «Партнерство за Сильну Україну» (ФПСУ) Баштанська громада отримала надзвичайно важливу допомогу допомогу у вигляді потрібного для роботи інвентаря для 💦КП «Міськводоканал» та♻️ КП «Добробут».

📌Фонд "Партнерство за сильну Україну", утворений Великою Британією, Канадою, США, Швейцарією та Швецією, з 2022 року підтримує розвиток громад, які постраждали від війни, за фінансування Міністерства закордонних справ, справ Співдружності та розвитку Сполученого Королівства (МЗС СК) та додаткового фінансування з боку інших урядів, у тому числі урядів США, Канади, Швеції, Швейцарії та Фінляндії.

👍🏻Ми вдячні світовій спільноті за увагу до війни в Україні. Щира подяка благодійникам за надану допомогу. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.
Наближаємо Перемогу разом!🇺🇦

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше