До уваги громади
![](http://bashtanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/b59865c30c3e965b44258860da0d538b.png)
Шановна громадо!
Баштанська міська рада повідомляє про те, що через перебування фахівців на лікарняних центр надання адміністративних послуг тимчасово призупиняє надання таких послуг: державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців, реєстрації (перебування) зняття з реєстрації місця проживання громадян.
Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Виконавчий комітет міської ради