Дитячий куточок у медичному закладі: роблячи очікування комфортнішим

16.05.2024

З радістю повідомляємо, що в Баштанській ЦПМСД створено дитячий куточок! Це місце, де маленькі відвідувачі зможуть приємно та з користю провести час, очікуючи прийому лікаря.

Цей проект реалізовано в рамках проєкту "Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п'яти областях України", в партнерстві між БО "100% Життя" та Deutsche Gesellschaft Fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини в рамках проєкту GIZ "Спеціальна програма підтримки України EU4ResilientRegions".