Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Бригади «екстренки» та медицини катастроф отримають 100 портативних систем для стабілізації важкопоранених під час перевезення

Новини
02.08.2023
Вага одного пристрою усього 18 кг, що дозволяє використовувати його для надання невідкладної медичної допомоги пораненим і пацієнтам у важких станах безпосередньо на місці виклику «швидкої» та під час транспортування до лікарень. Системи використовуються для евакуації та перевезення поранених як наземним, так i повітряним транспортом, під час проведення додаткових медичних досліджень, наприклад, КТ. 
«Щодня з моменту повномасштабного вторгнення українські лікарі, як і кожен українець, живуть і працюють під прицілом ворога. Ракети знищують медичну інфраструктуру, обстрілюють цивільні обʼєкти – травмовані та важкопоранені потребують невідкладної медичної допомоги, особливо під час евакуації чи транспортування з місця атаки до лікарні. Портативні системи життєзабезпечення, які отримало МОЗ від уряду Канади та Канадсько-Української Фундації будуть розподілені до стабілізаційних пунктів та бригад екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. Це дозволить забезпечити моніторинг вітальних функцій пацієнтів та надати штучну вентиляцію легень поранених в складних умовах, підтримувати медичні показники пацієнта і запобігти ускладненням під час перевезення до медичних закладів», – зазначив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. 
100 інтегрованих систем життєзабезпечення для портативного догляду за пацієнтами MOVES SLC та необхідні розхідні матеріали Міністерство охорони здоров’я отримало у рамках співпраці з урядом Канади та Канадсько-Українською Фундацією. 
«Уряд Канади, зокрема Міністерство здоров’я Канади, співпрацювало із Канадсько-Українською Фундацією, щоб надати Україні більше портативних систем життєзабезпечення. Ми були раді почути, що перші надіслані системи стали надзвичайно корисними в “швидких” під час евакуації та в лікарнях і допомагали рятувати життя. Тепер українські медичні служби першої допомоги мають ще 100 одиниць цього обладнання. Ми захоплюємось мужністю і стійкістю українських лікарів, медсестер та бойових медиків. Нехай це обладнання підтримає їх у героїчній і надважливій роботі, і допоможе українським пацієнтам», – сказав Шон Бойд, заступник Голови посольства Канади в Україні. 
Інтeгровані блоки життєзабезпечення завдяки легкій вазі носяться, як сумка через плече. Один такий апарат замінює кілька стаціонарних систем, які використовують у реанімаційних відділеннях. Апарат поєднує у собі концентратор кисню, систему вентиляції легенів, аспірацію та повний моніторинг життєво важливих показників, яка працює від батарейок та без додаткових кисневих балонів.
Поставка 100 апаратів життєзабезпечення Канадсько-Українською Фундацією для українських лікарів є найбільшою передачею цієї технології з початку повномасштабного вторгнення в Україну. 
Довідка: система MOVES® SLC, розроблена канадською компанією «Thornhill Medical» – єдина у світі мікроінтегрована портативна система життєзабезпечення, яка реалізує більшу частину лікування та моніторингу, що відбувається в реанімаційному відділенні лікарні. Інноваційні продукти Thornhill Medical розроблені для використання гуманітарними та військово-медичними командами для надання екстреної медичної допомоги та наявні у понад 19 країнах, включаючи Україну.
Канадсько-Українська Фундація– – це національний благодійний фонд, заснований у 1995 році на 18-му Конгресі Українців Канади з метою координації, розробки, організації та реалізації проєктів допомоги канадців Україні та іншим організаціям у Kанаді.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше