Баштанська громада отримала пожежну машину в подарунок від дружнього міста в Німеччині!
З радістю повідомляємо, що наша громада отримала пожежну машину в дар від нашого дружнього міста Корнталь-Мюнхінген. Це ще один чудовий приклад міцної дружби та співпраці між нашими містами.
Ця пожежна машина значно покращить нашу здатність реагувати на пожежі та інші надзвичайні ситуації, а також допоможе нам рятувати життя та майно. Ми щиро дякуємо місту Корнталь-Мюнхінген за підримку.
Ми вдячні за підтримку наших друзів у Корнталь-Мюнхені. Цей дар є свідченням міцних зв'язків, які ми маємо з ними, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження співпраці з ними в майбутньому.
![](/storage/news/galleries/0e8587181f69023c0214dd758e3eac62.jpg)
![](/storage/news/galleries/d4c739fd3f02e4b4f8b17503df223230.jpg)