Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖАЛОБИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Повідомлення
27.06.2024

Чергова трагічна звістка для нашої громади — помер перебуваючи у військовій частині мешканець села Добре НАГОРНИЙ Сергій Васильович.

💔На знак скорботи, 28 червня 2024 року, оголошено Днем жалоби на території Баштанської громади у зв'язку з похованням Героя. На знак скорботи прохання забезпечити приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях на території міста та старостинських округах. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

🙏Від імені всієї громади висловлюємо співчуття родині та друзям загиблого Героя. Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Сергія.
Спочивай з миром, Герою!🇺🇦

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше