Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

«Впровадження системи відео спостереження для охорони громадського правопорядку в місті Баштанка»

photo2

Детальніше про проект

Мета – підвищення ефективності діяльності відповідних служб з розкриття і розслідування злочинів і правопорушень за допомогою використання бази даних випадків інтегрованої з архівом відеоінформації системи відео спостереження за ділянками міста з підвищеними показниками порушень, перехрестями ділянками автомобільних доріг з інтенсивним рухом, а також місцями массового скупчення громадян, впровадження в практику діяльності відповідальних за безпеку в місті сучасних інформаційних технологій, програмно-технічних засобів комунікаційних засобів прийому – передачі інформації.

Продукт проекту:   покращення забезпечення громадського правопорядку

Результати:

Створення та розширення загальноміської системи відео спостереження для потреб правоохоронних органів та комунального господарства міста.

Істотне скорочення кількості злочинів і правопорушень у громадських місцях, поліпшення криміногенної обстановки в найбільш небезпечних у цьому  відношенні мікрорайоні міста.

Істотне скорочення кількості порушень правил дорожнього руху на ділянках доріг, обладнаних системою відео спостереження.

Підвищення ефективності роботи з розслідування та розкриття злочинів і правопорушень, збільшення кількості розкритих злочинів за гарячими слідами.

Поліпшення роботи міських комунальних служб і підвищення стану благоустрою міста.

Скорочення часу реагування на надзвичайні ситуації що дасть змогу значно зменшити їх наслідки.

Підвищення загального морально-психологічного стану мешканців.

 

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше