Повернутися до проектів

Створення ярмарково-фестивальної площі-трансформера «ЯРМАРКОВА»

Детальніше про проект

Створення ярмарково - фестивальної площі - трансформера «Ярмаркова», є ключовим проектом в організації мережі спеціально облаштованої інфраструктури ведення підприємницької діяльності на території Баштанської громади. Даний проект є першою частиною в реалізації створення масштабного проекту по створенню громадського простору для усіх категорій населення громади.

Проєкт реалізується у рамках співпраці з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

На території Баштанської міської ради наразі немає місця, яке б було центром активності місцевого бізнесу та соціально-культурного відпочинку жителів.В той час у самому центрі міста між двома ставками розмістилася  прекрасна територія, яка не використовується жителями міста, так як перебуває у запущеному та непривабливому стані, оскільки там відсутні необхідні для цього елементи інфраструктури: зовнішнє освітлення, лави, зелені насадження, покриття площі та інше. Однак місце знаходження ділянки, її природні рельєфи, водні об’єкти можуть бути використанні для створення прекрасного, сучасного торгівельно-громадського простору та стати родзинкою громади. Проєкт створення ярмарково-фестивальної площі у центрі міста Баштанка. масштабний потенціал для розвитку підприємницької, фермерської, туристичної та культурної діяльності жителів Баштанської ОТГ. Площа може стати тим простором, де місцеві підприємці продаватимуть власноруч вирощену або виготовлену продукцію. Для цього у проєкті заплановані торговельні ятки. А на свята ярмаркова площа буде місцем відпочинку, спілкування та розваг жителів громади. З цією метою у рамках проекту, було придбано мобільну сцену.

Мета – створення відповідної інфраструктури для місцевого бізнесу та соціально-культурного відпочинку жителів на території Баштанської ОТГ шляхом будівництва ярмарково-фестивальної площі-трансформера.

Ключові етапи (віхи)

Продукт проекту

- буде створено 20 стаціонарних місць для торгівлі;

- облаштовано 20 місць для торгівлі з машин.

- створено санітарну зону: облаштовано 1 вбиральню, 1 контейнерний майданчик для роздільного збору ТПВ.

- придбано 1 мобільну сцену;

- облаштовано 176 м2 навісних містків;

- влаштовано 616 м2 плитки ФЕМ;

- облаштовано зовнішнє освітлення – 7 світильників на сонячних батареях, 7 освітлювальних стобчиків та 8 солярних світильників;

- висаджено 19 нових дерева;

- висаджено 295 саджанців кущів;

- встановлено 5 урн для сміття;

- встановлено 5 лавок;

- встановлено 2 пластикових контейнери;

- встановлено 1 фонтан рукомийник;

Опосередковану вигоду від проекту матиме усе населення Баштанської ОТГ - 22594 чоловік. На постійній основі бенефіциарами проекту будуть підприємці, які орендуватимуть торгові площі та торгові місця, а це від 40 до 60 чоловік.

На мапі