Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Енергоефективність у громадах II

photo2

Детальніше про проект

Загальна вартість проекту:   конкурсний проект  

Категорія:     об’єкти, що належать комунальній власності  Баштанської об’єднаної територіальної громади та населення ОТГ.

Територія впливу:   Баштанська об’єднана територіальна громада.

Загальна тривалість проекту:   2018-2019р.

Адреса :     56101 Миколаївська обл., м.Баштанка, вул. Баштанської Республіки, 38

Мета:    Покращити передумови для подальшого поширення енергетичного менеджменту в громадах.

Детальніше про проект     Даний проект підтримує розробку індивідуальних пропозицій з консультування та підтримки у сфері комунального енергетичного менеджменту для малих міст та сприяє їх поширенню. Таким чином, у середньостроковій перспективі створюються можливості для широкого застосування системного та фінансово ефективного енергетичного менеджменту включно з плануванням та впровадженням заходів з енергоефективності. Потенціал заощадження енергії демонструватиметься наглядно та прозоро, усі групи громадян усвідомлюватимуть важливість ефективного використання енергії, а заходи з енергоефективності обиратимуться на базі міркувань про співвідношення між витратами та користю.

Результати :     Як громада в цілому, так і окремі громадяни отримають користь від енергоефективних заходів з модернізації та заощадження енергії і коштів. Разом зі зниженням фінансового навантаження на місцевому рівні, також покращаться можливості для досягнення національних кліматичних цілей завдяки зниженню викидів парникових газів.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше