Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

«Придбання спеціальної техніки для комунального підприємства «Добробут» Баштанської міської ради»

photo2

Детальніше про проект

Субвенція з державного бюджету місцевим на формування інфраструктури - 2329,600 тис.грн

Мета- зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства, придбання спецтехніки для надання населенню Баштанської міської об’єднаної територіальної громади якісних послуг у сфері благоустрою територій та дорожньо-транспортної мережі.

Без такої спецтехніки, як екскаватор просто не обійтись при виконанні цілого ряду будівельних і землерийно-планувальних робіт. Використання даної техніки заміняє працю приблизно десятка людей, до того ж всі роботи проводяться максимально швидко, економно і при цьому практично не вимагають докладання зусиль.

Оновлення технічного забезпечення шляхом придбання екскаватора дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів.

 

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше