Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Новоєгорівський сільський будинок культури

photo

Опис

Новоєгорівський сільський  Будинок культури

є структурним підрозділом КЗ “Баштанський МБК“, підпорядкований відділу розвитку культури і туризму виконавчого  комітету Баштанської міської ради.

Метою Будинку культури є створення умов для самодіяльної творчості, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організації відпочинку населення.
Зала Будинку культури вміщує 350 глядачів, сцена оснащена професійною звуковою та світловою апаратурою. На базі Будинку діють шість творчих об’єднань
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ
- Розвиток самодіяльної народної творчості в усій багатоманітності її видів та жанрів, розкриття творчих здібностей та обдарувань людей;
- збереження, відродження та розвиток української культури, а також культури інших національних груп, що проживають на території громади, зміцнення національних зв’язків в сфері художньої самодіяльності та культурно-масової роботи;
- підтримка соціально значимих ініціатив, любительських об’єднань та клубів за громадсько-політичними, науково-технічними, екологічними, художньо-естетичними та іншими інтересами;
- створення необхідних умов для нерегламентованого спілкування, відпочинку та розваг;

Творчі колективи Новоєгорівського сільського Будинку культури:

 Театр мініатюр “ КОМЕДІЯНТИ “ - це творчий колектив, який має свої історії успіху - 10 постановок гумористичного змісту в своєму арсеналі.
І не зважаючи на проблеми сьогодення колектив живе і плідно працює. Жодне свято не проходить без участі акторів театру мініатюр - це переважно авторські гумористичні твори.
Учасники  театрального колективу – це люди різних професій:  вчителі, студенти, робітники, пенсіонери. Але всіх їх об’єднує любов до театрального мистецтва. Вони мають змогу виступати як актори у виставах, так і з сольними номерами в концертних програмах, розкриваючи свій талант і несучи глядачам радість спілкування з неповторним мистецтвом на ім’я Театр.

Театральний колектив  “Веселий  балаганчик”, керівник Марина Даценюк.

Колектив об’єднав талановитих дітей, які люблять сцену, які радують своїми успіхами та активною участю в різних культурно-патріотичних проєктах. Самі учасники не перестають вражати своїм талантом, що дає змогу глядачам сприймати кожний їх виступ з великим захопленням. Учасники  мають ряд постановок, які брали участь в обласних конкурсах та оглядах з театрального жанру.

Любительське об’єднання Клуб відпочинку для літніх людей  «Берегиня».

Створений  17.11.2011 р.

За фінансової підтримки Німецьким благодійним фондом “Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє“ робота колективу базується на вивченні творів українських авторів та на відродженні української народної пісні, традицій , звичаїв.
Колектив ветеранів є постійним учасником культурно-мистецьких заходів, постійно виступає на сценічних майданчиках з піснями, гумором, сольними номерами.

Вокальна студія виконання сучасної пісні ”SOLO, керівник Віта Володимирівна Сербін.
На сцені Новоєгорівського СБК учасники колективу виступають з 2018 року, в концертних програмах та міських фестивалях беруть участь з 2020 року.

Всі талановиті, мають природній дар - гарний, мелодійний голос. Іх творчістю захоплюється мешканці громади, завжди їх виступ зривають  найгучніші оплески. Репертуар підбирається і керівником, і враховуються особисті вподобання учасників, їх пісні звучать сучасно, красиво, душевно.

Учасники постійно займаються саморозвитком, знаходять час для репетицій  та заключним етапом – виступом на концертах.

Волонтерська діяльність

На базі закладу  зовсім недавно створено патріотичну майстерню з плетіння маскувальних сіток. Замість пісень на сцені – тепер сітки!

Вересень - оголошено збір коштів на придбання тканини для плетіння маскувальних сіток, 2 сітки-основи. Ціль збору: 5308.00

Вересень-жовтень - патріотична майстерня сплела 2 маскувальних сітки, які будуть відправленні для наших Захисників. Допомагаючи іншим, ми ініціюємо позитивний рух в суспільстві, впливаємо та надихаємо людей на творення добра у цей складний для України час.

Новоєгорівський сільський  Будинок культури – це вільний простір для талановитих, яскравих, креативних і невгамовних новоєгорівців.
Наша велика творча родина радо запрошує доєднатися кожного, незалежно від віку і вподобань, здійснити свої мрії, розкрити таланти і досягти успіху!
Чекаємо на Вас!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше