Повернутися до об’єктів

Добренський заклад дошкільної освіти №7 «Лелеченя»

Добренський заклад дошкільної освіти №7 «Лелеченя»

Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області

Напрямки діяльності :

1. Забезпечення  доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства про дошкільну освіту, вимог нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти, програма виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», комплексних програм «Українське дошкілля», «Соняшник»

2. Організація процесу життєдіяльності дітей з урахуванням вимог, що  ставляться до охорони їхнього життя та здоров’я , індивідуальних особливостей.фізичного розвитку;

3. Активізація роботи з патріотичного виховання дошкільників, інтеграція суспільного та родинного виховання шляхом активної пошуково-дослідницької діяльності.

4. Реалізація нових освітніх стандартів взаємодії дошкільної та початкової ланки в умовах «Нової української школи».

Проектна потужність - 68

Рік забудови – до 1917 року

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу

Освітній заклад  працює за п’ятиденним робочим тижнем  з 7.30 до 17.30. Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні.

Графік прийому громадян

Вівторок 12.00-16.00

П’ятниця 12.00-16.00

Правила прийому до закладу

Прийом до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі:

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копії свідоцтва про народження дитини.