Повернутися до об’єктів

Баштанський заклад дошкільної освіти №4 «Дюймовочка»

Баштанський  заклад дошкільної освіти №4 «Дюймовочка»

Баштанської міської ради Баштанського району   Миколаївської області

Напрямки діяльності :

1. Вдосконалювати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання.

2. Спрямування роботи колективу на актуалізацію основних завдань з безпеки життєдіяльності, охорони життя і збереження здоров'я дошкільників  шляхом створення сучасного розвивального середовища та формування ціннісного ставлення до свого здоров'я.

3. Реалізація системи заходів, спрямованих на розумовий розвиток дітей, їх моральне виховання, розвиток допитливості і пізнавальної активності, через різні види дитячої діяльності.

4. Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування професійної компетентності педагогів.

5. Реалізація нових освітніх стандартів взаємодії дошкільної та початкової ланки в умовах «Нової української школи».

Проектна потужність - 133

Рік забудови - 1977 рік

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу

Заклад дошкільної освіти  працює за п’ятиденним робочим тижнем  з 7.30 до 18.00. Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні.

За бажанням батьків організовано роботу чергової групи З  7.15 год  до 7.30.

Графік прийому громадян директором:

Понеділок 8.00-10.00,

Четвег 8.00-10.00

Кадровий склад :

-педагогічні працівники - 12

-технічний персонал - 23

Гуртки та секції

1. Хореографічний  «Браво», керівник Матвієнко Т.В.

2.Гурток англійської мови, керівник Лупу Н.В.

Правила прийому до закладу

Діє електронна система запису до закладу дошкільної освіти. Передусім батькам необхідно обрати заклад і зареєструвати дитину в електронній системі. Після чого відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у цій черзі. Направлення до ЗДО видається відділом освіти, молоді та спорту Баштанської міської ради.

Прийом до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі:

- направлення відділу освіти, молоді та сорту

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копії свідоцтва про народження дитини.

Пов'язані документи

40 -р
Про призупинення навчально- виховного процесу в закладах освіти Баштанської міської ради з 15.02.2021 до 21.02.2021, крім ЗДО №4 «Дюймовочка» та ЗДО №2 «Віночок»
40-р
Про призупинення навчальновиховного процесу в закладах освіти Баштанської міської ради з 15.02.2021 до 21.02.2021, крім ЗДО №4 «Дюймовочка» та ЗДО №2 «Віночок»
51-р
Про продовження призупинення навчально-виховного процесу в закладах освіти Баштанської міської ради з 21.02.2021 до 26.02.2021, крім ЗДО №4 «Дюймовочка» та ЗДО №2 «Віночок»
97 -р
Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти «Дюймовочка» та «Ягідка» з 22.06.2020 на території Баштанської ОТГ
29.06.2020
Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція системи газопостачання з встановленням єдиного вузла обліку газу в ЗДО ясла – садок №4 «Дюймовочка» по вул. Баштанської республіки, 11 м.Баштанка Миколаївської області»
Рішення виконкому
14.07.2020
111
Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Капітальний ремонт окремих вузлів існуючої системи газопостачання з встановленням єдиного вузла обліку газу в ЗДО ясла – садок №4 «Дюймовочка» по вул. Баштанської республіки, 11 м.Баштанка Миколаївської області»
Рішення виконкому
03.08.2020
189-р
Про тимчасове припинення навчально-виховного процесу в закладі дошкільної освіти №4 «Дюймовочка» Баштанської міської ради, З 02.12.2020 до 14.12.2020 р.
193-р
Про проведення службового розслідування в Баштанському закладі дошкільної освіти №4 «Дюймовочка» Баштанської міської ради