Повернутися до об’єктів

Баштанський заклад дошкільної освіти №3 "Чебурашка"

Баштанський заклад дошкільної освіти №3 «Чебурашка»

Баштанської міської ради Баштанського  району Миколаївської області

Напрямки діяльності :

1. Впровадження в практику інноваційних технологій(дистанційне навчання) з метою всебічного розвитку дітей.
  2. Формування основ безпечної поведінки, стресостійкості та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.
  3. Здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно- патріотичного виховання дітей - формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.
  4. Удосконалювати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дитини шляхом використання сучасних технологій розвитку зв’язного мовлення

Проектна потужність – 82

Рік забудови – 1977 рік

Мова навчання – українська

Режим роботи закладу:

Навчальний заклад  працює за п’ятиденним робочим тижнем  з 8.00 год до 17.00. Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні.

Графік прийому громадян:

Вівторок – 9.00-11.30

Четвер – 9.00-11.30

Кадровий склад:

-педагогічні працівники – 11

-технічний персонал – 15

Правила прийому до закладу

Діє електронна система запису до закладу дошкільної освіти. Передусім батькам необхідно обрати заклад і зареєструвати дитину в електронній системі. Після чого відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у цій черзі.

Прийом до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі:

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копії свідоцтва про народження дитини.