Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КУ "Баштанська дитяча музична школа"

photo

Опис

Комунальна установа «Баштанська дитяча музична школа» Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області.

КУ «Баштанська дитяча музична школа» - музичний навчальний заклад, у якому діти шкільного віку у вільний від уроків у загальноосвітніх школах час додатково отримують початкові музичні знання і навички. Тут навчають грі на одному або двох музичних інструментах, співу в хорі. Прищеплюється вміння грати в ансамблі, акомпанувати, складати і імпровізувати. Викладаються і теоретичні дисципліни, такі як сольфеджіо та музична література. Навчально-виховний процес у закладі здійснюється за типовими навчальними планами та програмами, затвердженими Міністерством культури України. В навчальних планах детально розписується перелік обов'язкових предметів та предметів за вибором, кількість годин на тиждень у класах для кожної з навчальних дисциплін, кількість учнів у групі тощо.

У музичні школи приймають дітей віком від 5 роки. Навчання розраховано на 8 років, додатково може бути організовано «нульовий клас» для дітей віком до 7 років. Випускникам закладу, які успішно склали випускні іспити (виконали випускні роботи), видається документ про позашкільну освіту. Закінчення ДМШ збігається з закінченням дев'ятого класу звичайної школи. По закінченню ДМШ діти мають право вступу до музичного училища.

Всього у 2018-2019 н.р. залучено до навчання 130 учнів, які займаються у 12 класах.

Заклад має власні потужні резерви і здатен задовольнити потреби мешканців громади в отриманні початкової спеціалізованої позашкільної освіти.

Проектна потужність - 180 вихованців

Рік забудови - 1965

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу

З 08:00 до 18:30 (понеділок-п’ятниця)

З 9:00 – 16:00 (субота)

Графік прийому громадян

Директор - вівторок з 08:00 до 12:00

Кадровий склад

-педагогічні працівники - 12

-технічний персонал - 3

Працює 12 класів

Правила прийому до закладу.

Згідно з Положенням про Початковий спеціалізований навчальний мистецький заклад та заяви батьків.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше