Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Бугай Олена Анатоліївна

Спеціаліст І категорії с. Христофорівка

Опис повноважень

  1. Спеціаліст І категорії сприяє підготовці документів, що подаються до Баштанської міської ради та її виконавчих органів. Бере участь у здійсненні контролю за станом благоустрою відповідного села, селища та інформує старосту села, виконавчі органи міської ради про його результати.
  2. Бере участь в організації виконання рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови на території відповідного старостинського округу та у здійсненні контролю за їх виконанням.
  3. Здійснює розробку планів роботи, щотижневих календарних планів основних заходів територіального органу виконавчого комітету міської ради.
  4. Сприяє діяльності органів самоорганізації населення, організації та проведенню загальних зборів, громадських слухань та інших форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення у відповідному селі(селах), селищі.
  5. Сприяє старості села у складенні та засвідченні нотаріальних дій, консультує мешканців села щодо необхідних документів. Допомагає старості села у здійсненні реєстрації актів цивільного стану. Веде погосподарський облік господарств села.
  6. Готує документи щодо складення протоколів про адміністративні правопорушення та надсилає їх до відповідних адміністративних комісій відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення. Здійснює реєстрацію вхідної та вихідної документації.
  7. Складає статистичні звіти для управління статистики по обліку населення, худоби, техніки. Надає інформацію щодо формування зведеної номенклатури справ міської ради та виконавчого комітету. Забезпечує підготовку інформації щодо виконання доручень.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше