Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Броніцька Олена Петрівна

Спеціаліст І категорії с. Христофорівка

Опис повноважень

  1. Спеціаліст І категорії бере участь в проведенні заходів по забезпеченню конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України, здійснює екологічну політику, яка спрямована на охорону навколишнього природного середовища.
  2. Розглядає звернення фізичних та юридичних осіб із земельних питань, готує проекти відповідей згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». Веде, необхідне в роботі, діловодство.
  3. Здійснює в межах відповідного територіального округу контроль за додержанням власниками землі і землекористувачами земельного законодавства, встановлення режиму використання земель. Виявляє землі, що використовуються не за цільовим призначенням та з порушенням установлених законодавством вимог.
  4. Веде погосподарський облік землі у приватній власності та оренді членів домогосподарств відповідного територіального округу. Готує розрахунки по сплаті за оренду землі відповідно до виділеної площі, категорії землі, виду ділянки, грошової оцінки землі, її продажу для укладання договорів.
  5. Проводить серед громадян та посадових осіб роз'яснювальну роботу щодо норм діючого земельного законодавства, завдань і цілей проведення в Україні земельної реформи. Забезпечує своєчасну подачу до районної ради, податкової служби та відділу держземагентства у Баштанському районі.
  6. Здійснює нагляд за освоєнням проектів землеустрою на території відповідного територіального округу. Своєчасно та якісно виконує всі доручення начальника відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
  7. Веде облік фермерів та одноосібників, землі яких розташовані на території відповідного територіального округу. Сприяє проведенню робіт з обліку якості земель, економічної оцінки земель, кадастрових зйомок, грошової оцінки земельних ділянок.
  8. Розробляє проекти договорів оренди землі, що укладаються між зацікавленими особами та органами місцевого самоврядування, перевіряє зміст проектів договорів оренди землі на відповідність вимогам норм чинного земельного законодавства України.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше