Проведено інформаційну кампанію з подання електронної петиції та електронного звернення
Інформаційна кампанія з подання електронної петиції та електронного звернення є важливим кроком у розвитку громадянського суспільства в Україні. Вона дозволяє громадянам донести свою думку до влади та впливати на її рішення.
Мета інформаційної кампанії - підвищити обізнаність громадян про електронні петиції та електронні звернення, а також про порядок їх подання. Кампанія була спрямована на різні цільові групи, такі як:
- Громадяни, які не знайомі з електронними петиціями та електронними зверненнями;
- Громадяни, які хочуть подати електронну петицію або електронне звернення, але не знають, як це зробити;
- Громадяни, які хочуть підтримати електронну петицію або електронне звернення, але не знають, як це зробити.
![](/storage/news/galleries/5b8a3b102c874cd5422d20d834b5d373.jpg)
![](/storage/news/galleries/9f63a1c8798638cc5831c8115124d11a.jpg)
![](/storage/news/galleries/627bb47e39eb2cd254679409bbdae17f.jpg)
![](/storage/news/galleries/cbc2accd1b92f25114d7bb2478a43b3c.jpg)
![](/storage/news/galleries/cab353859f0c61d044255ab1a58d721c.jpg)
![](/storage/news/galleries/d03bb3dcbf75c6547a785fb3e8cd76d8.jpg)
![](/storage/news/galleries/b879538a169ec9c2ccf3485761a4f46f.jpg)
![](/storage/news/galleries/4f029e8b25880d87b092dc455334755d.jpg)