Combined Shape

ПОВІДОМЛЕННЯ про скликання ХLІI сесії міської ради сьомого скликання

21.01.2020

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Регламенту роботи Баштанської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28 грудня 2016 року  № 17, 30 січня  2020 року о 10:00  в залі засідань Баштанської міської ради скликається ХLIІ сесія міської ради.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 грудня 2016 року №11 «Про обрання депутатів до складу постійних комісій Баштанської  міської ради».
  2. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  3. Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо надання земельної ділянки  у власність.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  7. Про погодження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  8. Про погодження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  9. Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою по відведенню земельної ділянки в постійне користування.
  10. Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під городництво.
  11. Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо надання земельної ділянки  у власність для ведення садівництва.
  12. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою.
  13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
  14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок.
  16. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  17. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо надання земельної ділянки  у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  18. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо надання земельної ділянки  у власність .
  19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок.
  20. Про відмову в погодженні надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  21. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  22. Про розгляд звернення громадянина Гутей О.Ю.
  23. Різне.