Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних ресурсів, благоустрою та екології

Постійні комісії
27.07.2020

27 липня Петро Жигалкінголова постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних ресурсів, благоустрою та екології  провів засідання, в засіданні взяли участь міський голова Іван Рубський, також були присутні керівники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету Баштанської міської ради .

В ході роботи комісії було розглянуто 53 питання порядку денного чергової сесії, з них тридццять питань досконало вивчено - заяви про поновлення договорів оренди, надання земельних ділянок із земель невитребуваних паїв в оренду, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для передачі в приватну власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва тощо.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше