Погодили питання порядку денного

12.04.2019

12 квітня відбулося засідання погоджувальної ради при міському голові, у якому взяли участь заступник голови Баштанської РДА, виконувач функцій і повноважень голови РДА Олександр Славінський, заступник голови районної ради Микола Єрешко, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Шпарук, головний лікар Баштанської ЦРЛ Алла Барсегян, депутати міської ради: Володимир Онищук, Віталій Грицюк, Віктор Майданов, Лідія Заболотня, т. в. о. старост та староста с. Новоєгорівка, секретар міської ради Людмила Луценко, заступники міського голови Володимир Драгуновський і Світлана Євдощенко, керуюча справами Лариса Кононенко.

Про реформу первинної медичної допомоги в районі та Баштанській об'єднаній територіальній громаді присутнім розповіла Оксана Шпарук, закликавши органи місцевого самоврядування долучитися до вирішення проблемних питань розвитку медичної галузі. Зокрема у вирішенні матеріально-технічного забезпечення медзакладів, серед яких придбання комп’ютерної техніки, забезпечення молодих лікарів житлом, оплата комунальних послуг тощо.

Міський голова Іван Рубський зосередив увагу присутніх на активізації роботи щодо укладання декларацій населенням з лікарями, що суттєво покращить фінансування медичних закладів. Адже лише 63,7 % жителів Баштанського району уклали договори з лікарями.

Учасники засідання конкретно зупинилися по кожному закладу медицини ОТГ, обговорили причини скорочення обслуговуючого персоналу та можливості збереження окремих посад.

Депутати запропонували прийняти Програму розвитку медицини та на сесій розглянути це питання. А також провести роз’яснювальну роботу серед випускників та заключити угоди на навчання майбутніх лікарів.

З проектом положення про оренду земельних ділянок комунальної власності на території Баштанської об'єднаної територіальної громади присутніх ознайомив начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища Іван Бублик.

Крім цього, учасники погоджувальної ради погодили використання коштів угоди про соціальне партнерство між міською радою та ТОВ СП «Нібулон» за 2018 рік та внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2019 рік,   присутніх ознайомили начальник юридичного відділу Ольга Ситнік та заступник міського голови Світлана Євдощенко.

Міський голова зачитав звернення членів робочої групи по підготовці до відзначення 120-ї річниці від дня народження  Г.О.Довженка щодо затвердження ескізу логотипу Баштанської ОТГ, на що депутати дали згоду.

Обговорили шляхи вирішення проблем

Погоджувальна рада вивчала питання про виникнення в КП «Міськводоканал» заборгованості по сплаті податку на доходи фізичних осіб, нарахування штрафних санкцій та пені.
05.05.2020

Погодили виділення коштів на боротьбу з коронавірусом

25 березня відбулося засідання погоджувальної ради при міському голові.

Обговорили важливі питання

24 лютого 2020 року у Баштанській міській раді відбулося засідання Погоджувальної ради при міському голові.
24.02.2020

Погоджувальна рада затвердила порядок денний XLI сесії

17 грудня під головуванням міського голови Івана Рубського відбулась передсесійна погоджувальна рада, що тривала понад пять годин.
17.12.2019

Погоджувальна рада узгодила питання позачергової сесії

19 червня відбулося засідання погоджувальної ради при міському голові.    Члени ради обговорили порядок денний сесії міської ради, яка відбудеться 25 червня в залі засідань Баштанської міської ради о 10.00.
19.06.2019

Погоджувальна рада розподілила вільний залишок коштів міського бюджету за 2018 рік

28 січня 2019 року відбулося засідання Погоджувальної ради при міському голові щодо внесення змін до бюджету міської ради на 2019 рік.
28.01.2019