Combined Shape

Міська рада збирає пропозиції до 25 жовтня 2019 року

Шановні жителі БАШТАНСЬКОЇ ОТГ!

Баштанська міська рада збирає пропозиції до 25 жовтня 2019 року, щодо бюджету Баштанської об’єднаної громади на 2020 рік. Впливай на місцеву бюджетну політику - надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти міського бюджету в наступному році! Бюджет міської ради – це гроші громади, твої гроші!

Діапазон ваших пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи території, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб надана пропозиція торкалась повноважень об’єднаної територіальної громади, була чітко та конкретно сформульована (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані таким чином пропозиції будуть систематизовані у формі звіту  для врахування при підготовці проекту бюджету на 2020 рік.

Пропозиції

Громадське обговорення міського бюджету на 2020 рік

Шановні жителі Баштанської ОТГ!  Баштанська міська рада запрошує 21 грудня о 14.00 на громадські обговорення щодо бюджету Баштанської об’єднаної громади на 2020 рік.
20.12.2019

У Баштанській ОТГ презентували Бюджет для громад

31 жовтня у Баштанській ОТГ пройшла акція «Впливай на бюджет своєї громади». Захід проходив за участі експерта Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» (за підтримки #DOBRE), керівника ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» Олександра Мошнягула.
01.11.2019

Міська рада продовжує збір пропозицій до 8 листопада 2019 року

Баштанська міська рада продовжує до 8 листопада 2019 року збір пропозицій щодо бюджету Баштанської об’єднаної громади на 2020 рік.
01.11.2019

Акція «Впливай на бюджет своєї громади»

31 жовтня в Баштанці розпочнеться акція «Впливай на бюджет своєї громади»
30.10.2019

Визначили переможців Бюджету участі-2019

Баштанська міська рада повідомляє, що 23 травня 2019 року відбулося засідання комісії, де були розглянуті  проекти Бюджету участі після голосування. Визначено десять проектів-переможців.
27.05.2019

Запрошення на публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

4 березня 2019 року о 10.00 в залі засідань Баштанської міської ради відбудеться публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік
01.03.2019

Нагородження «Кришталь року»

29 січня відбулась церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських обʼєднаних громад та міст.
29.01.2019

Баштанська міська об’єднана територіальна громада отримала бюджет на 2019 рік

21 грудня депутатський корпус Баштанської міської ради підтримав проект рішення по бюджету 2019року.
22.12.2018

Засідання виконкому по бюджету 2019року

17 грудня під час чергового засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради, яке пройшло під головуванням голови об’єднаної громади Івана Руського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного.
17.12.2018

Погодили внесення змін до бюджету

Приводом для позачергового зібрання депутатів стало надходження медицинської субвенції з держбюджету. Субвенція надійшла у розмірі 420,6 тис. грн.

Ознайомлення громади з бюджетом

Про бюджет, його суть, етапи впровадження та фінансову основу презентував та розповів експерт програми DOBRE Олександр Мошнягул.

Про проведення консультацій з громадськістю

«Про проведення консультацій з громадськістю щодо проекту бюджету Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Шановні жителі Баштанської об’єднаної територіальної громади!

25 жовтня 2018 року о 10 годині ранку, в межах програми DOBRE відбудеться представлення бюджету для громадян 2018 року.

Оцінка прозорості бюджету Баштанської ОТГ

Експерти провели моніторинг забезпечення доступу громадськості до бюджетного процесу та інформування громадян

Розглянули питання запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Експерт запропонував створити комісію, яка у разі виникнення конфлікту інтересів розглядатиме дане питання та розробити графік проведення консультацій з громадськістю.