Безкоштовно бажаючим табличку з назвою вулиці та номери на будинки

25.06.2020

Зазвичай, на старих будівлях відсутні  таблички, які б містили назву вулиць чи номер будинку. Наявність засобів візуальної адресації необхідна, зокрема, і для забезпечення роботи пошти, швидкої допомоги, комунальних служб тощо.

З метою формування естетично привабливого вигляду міста та покращення умов орієнтування на території Баштанська міська рада надає безкоштовно бажаючим табличку на початку та в кінці вулиці з назвою та номери на будинки всім бажаючим.

Деталі за адресою: м. Баштанка, вул. Баштанської республіки, 38, каб. № 9.

Телефон: (05158) 2 76 59.

До уваги членів виконкому

09.07.2020 року о 1000 у приміщенні міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради
07.07.2020

Відбулась чергова сесія Баштанської міської ради

23 червня на черговій сесії депутатський корпус поголосуав за зміни до міського бюджету на 2020 рік, та рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.
24.06.2020

Пленарне засідання 46-ї сесії сьомого скликання

14 травня відбулася позачергова 46-та сесія Баштанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Людмили Луценко.
14.05.2020

Відбулося чергове засідання виконкому

14 травня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Драгуновського.
14.05.2020

Оговорили важливі питання життєдіяльності громади

22 квітня відбулася скайп-нарада з т. в. о. старост, старостою села Новоєгорівка, землевпорядниками, помічниками старост під головуванням міського голови Івана Рубського. На порядок денний виносилось сім питань.
22.04.2020

Онлайн-презентація результатів дослідження громадської думки

22 квітня ц.р. у Баштанській міській раді відбулася онлайн-презентація «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів – громад учасниць Програми DOBRE, Баштанська міська рада (Миколаївська область)»
22.04.2020

Оговорили важливі питання життєдіяльності громади

30 березня відбулася скайп-нарада з т. в. о. старост, старостою села Новоєгорівка, землевпорядниками, помічниками старост під головуванням міського голови Івана Рубського.
30.03.2020

Відбулось засідання 45-ої позачергової сесії Баштанської міської ради 7-го скликання

26 березня 2020 року відбулось засідання 45-ої позачергової сесії Баштанської міської ради 7-го скликання.

Засідання виконавчого комітету

18 березня під головуванням міського голови Івана Рубського члени виконавчого комітету Баштанської міської ради прийняли низку рішень.
19.03.2020

Знову не дійшли згоди

10 березня 2020 року відбулася XLIV сесія сьомого скликання Баштанської міської ради під головуванням міського голови Івана Рубського.
11.03.2020

Відбулась 43 сесія Баштанської міської ради

4 березня 2020 року відбулось пленарне засідання 43 (XLІII) сесії.
04.03.2020

Засідання постійної депутатської комісії

27 лютого у залі засідань міської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу під головуванням Петра Жигалкіна.
28.02.2020

Відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, економіки, інвестицій та регуляторної політики

27 лютого в залі засідань Баштанської міської ради під головуванням Володимира Онищука  відбулося засідання бюджетної комісії.
28.02.2020

Засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту

28 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту під головуванням Віталія Грицюка.
28.02.2020

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

26 лютого відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних ситуацій  при  Баштанській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Володимира Драгуновського.
26.02.2020

Відбулося спільне засідання постійних комісій

Сьогодні, 26 лютого, відбулось спільне засідання постійних комісій міської ради, яке провів голова комісії з питань агропромислового комплексу і земельних ресурсів, благоустрою та екології Петро Жигалкін.
26.02.2020

Відбулось засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради

25 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради під головуванням секретаря міської ради Людмили Луценко.
25.02.2020

Обговорили важливі питання

24 лютого 2020 року у Баштанській міській раді відбулося засідання Погоджувальної ради при міському голові.
24.02.2020

Впровадження антикорупційних інструментів у Баштанській громаді

Спеціалісти міської ради отримали докладні рекомендації щодо просування антикорупційних інструментів, які формуватимуться на основі даних з діагностики.
13.02.2020

Чергове засідання виконавчого комітету Баштанської громади

Під головуванням міського голови Івана Рубського члени виконавчого комітету на черговому засіданні розглянули понад 30 питань порядку денного
13.02.2020

Правове навчання для працівників міської ради

5 лютого в актовому залі Баштанської міської ради було проведено правове навчання для працівників міської ради  «Декларування доходів 2019».
05.02.2020

Відбулось засідання виконкому міської ради

26 грудня відбулося чергового засідання виконавчого комітету Баштанської міської ради під головуванням міського голови Івана Рубського.
26.12.2019