Капітальний ремонт приміщення комунальної установи «Баштанський міський інклюзивно-ресурсний центр"
Детальніше про проект
Проектом передбачається провести капітальний ремонт приміщення комунальної установи «Баштанський міський інклюзивно-ресурсний центр Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області» комплексною термосанацією. Завдяки реалізації даного проекту підвищиться рівень комфортності перебування дітей з особливими освітніми потребами.
![](/storage/invest-projects/galleries/93ebc90647f38786311eea135a9d4001.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/bdd94465ce33c15928d95dc4718fd863.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/c1c62249b4ff94b2e60569ba043fa8bc.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/2f20c98e3e1bc17001690ae1e6f0583b.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/54779eaefbaadb6b54da21bec0f5171a.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/3c31b5cb264cf45e8fcf5cb63f4ec9d2.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/ce5231b800adf93da88c2dff0cc0f644.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/220c8a05687a392de2f993df47680d21.jpg)
![](/storage/invest-projects/galleries/77435717dc685d15c125d732b2e28123.jpg)