Повернутися до об’єктів

Ліцей творчості для вчителів,

Ліцей спокою для батьків,

Ліцей радості для дітей.

Головна мета діяльності ліцею – створити такий заклад освіти, у якому буде приємно навчатись і який даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Це ліцей, до якого приємно ходити учням, де прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати такий заклад, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Науково-методична проблема педагогічного колективу: "Компетентнісний підхід та соціалізація в умовах нової української школи".

Ключові цінності: інноваційність, патріотизм, лідерство, безпека.

Ключові компоненти стратегії розвитку ліцею:

1. Зміна змісту освіти – від надання знань – до формування компетентностей; індивідуальний розвиток особистості через навчання та виховання.
  2. Створення сучасного освітнього середовища нової моделі навчального закладу на основі концепції НУШ.
  3. Наскрізний процес виховання, дитиноцентризм, педагогіка партнерства; створення дієвої системи взаємовідповідальності сім'ї та ліцею.
  4. Підвищення ефективності управління ліцеєм, розвиток форм державно-громадського управління освітнім процесом, розвиток системи моніторингових досліджень.

МЕТА: створення команди з педагогів, учнів, батьків, адміністрації для формування іміджу сучасного закладу освіти.

МІСІЯ: всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості,    яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору й самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності.

ВІЗІЯ: демократичне освітнє середовище, в якому шляхом партнерської взаємодії відповідального вчительства й активної батьківської громади розвивається щаслива, успішна та здорова дитина, готова до самореалізації в сучасному світі.

Проєктна потужність – 320

Рік забудови – 1970 рік

Мова навчання – українська

Режим роботи закладу

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою

Режим: п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

Тривалість уроків:

у 1-х класах – 35 хвилин, у 2-4 класах – 40 хвилин, 5-11 класах – 45 хвилин

Початок занять о 8.30. Закінчення о 15.00

Графік прийому громадян:

Директор ліцею (Олена СЕМЕНОВА) 1-3 понеділок 9.00-15.00

Заступник директора (Євгенія ПОЛІЩУК) 1-4 четвер 10.00-15.00

Практичний психолог (Тетяна ЄРМОЛАЄВА) вівторок 9.00-16.00

Кадровий склад:

педагогічні працівники - 16

технічний персонал - 12

У ліцеї працюють гуртки:

- Образотворче мистецтво «Веселі барви»

- Вокальний

- Театральний «Ясень»

- Літературний «Першоцвіт»

- Настільний теніс

- Баскетбол

- Футбол

Правила прийому до закладу

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Відповідно до статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту” зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості.

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

– місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;

– які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

– які є дітьми працівників цього закладу освіти.

Для зарахування дитини до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

– заява на ім’я директора ліцею;

– копія свідоцтва про народження дитини;

– оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о,

– карту профілактичних щеплень за формою № 063/о.

– документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1-го класу).

– у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.